Weryfikujemy przyszłość

Produkty

Złącza testowe

Produkty z technicznej ceramiki DOCERAM z powodu swojej twardości, wytrzymałości, stabilności i nieprzylegającej powierzchni wręcz idealnie nadają się do testowania różnego rodzaju złącz.

Trzpienie ceramiczne

Podstawowymi elementami fikstur i przyrządów testowych są trzpienie centrujące i ograniczające. Od dokładności tych elementów uzależniona jest cała procedura testowania.

Produkty dla automatyzacji przemysłowej

Elementy z ceramiki są twarde, a jednocześnie bardzo delikatne. Dzięki połączeniu tych cech stanowią one wręcz idealny materiał do produkcji griperów, uchwytów, różnych elementów ograniczających, stoperów i dysz.

Elementy izolujące dla przetwórstwa tworzyw sztucznych

Tutaj opracowujemy, produkujemy i dostarczamy elementy izolujące termicznie i elektrycznie do systemów technicznych w branży produkcji i przetwórstwa tworzyw sztucznych. Nasze produkty są stosowane w formach, narzędziach i urządzeniach, które wymagają ciepła technologicznego i dlatego muszą być izolowane.

Materiały Doceram

Ceramika zaawansowana, znana również jako ceramika przemysłowa lub inżynierska, to materiały niemetaliczne wytwarzane na bazie proszku ceramicznego metodą spiekania i zoptymalizowane pod kątem zastosowań technicznych.

Zirconium oxide (tlenek cyrkonu)

Ze względu na doskonałą polerowalność i niskie tarcie w porównaniu ze stalą, elementy wykonane z tlenku cyrkonu są idealne do stosowania jako prowadnice lub ograniczniki końcowe.

Aluminium oxide (tlenek glinu)

Stosowany w naszych produktach tlenek glinu zapewnia doskonałą odporność na korozję oraz wysoką wytrzymałość dielektryczną, co tłumaczy jego częste stosowanie jako izolatora. W porównaniu z innymi ceramikami materiał ten jest doskonałym przewodnikiem ciepła

Cerazur®

Ze względu na wysoką wytrzymałość na zginanie i twardość materiał ten idealnie nadaje się do zastosowań wymagających dużych obciążeń mechanicznych.

EvoCera®

Elementy konstrukcyjne wykonane z EvoCera zachowują swoją wyjątkowo wysoką wytrzymałość i stabilność wymiarową nawet przy ciągłych cyklicznych obciążeniach

Volcera

Dzięki wysokiej wytrzymałości i niskiemu współczynnikowi rozszerzalności cieplnej, materiał Volcera idealnie nadaje się do naprzemiennych naprężeń termicznych.

Silicon nitride (azotek krzemu)

Dzięki wysokiej wytrzymałości i niskiemu współczynnikowi rozszerzalności cieplnej materiał idealnie nadaje się do przemiennych naprężeń termicznych.