Weryfikujemy przyszłość

Produkty

Złącza testowe

Produkty z technicznej ceramiki DOCERAM z powodu swojej twardości, wytrzymałości, stabilności i nieprzylegającej powierzchni wręcz idealnie nadają się do testowania różnego rodzaju złącz.

Trzpienie ceramiczne

Podstawowymi elementami fikstur i przyrządów testowych są trzpienie centrujące i ograniczające. Od dokładności tych elementów uzależniona jest cała procedura testowania.

Produkty dla automatyzacji przemysłowej

Elementy z ceramiki są twarde, a jednocześnie bardzo delikatne. Dzięki połączeniu tych cech stanowią one wręcz idealny materiał do produkcji griperów, uchwytów, różnych elementów ograniczających, stoperów i dysz.

Elementy izolujące dla przetwórstwa tworzyw sztucznych

Tutaj opracowujemy, produkujemy i dostarczamy elementy izolujące termicznie i elektrycznie do systemów technicznych w branży produkcji i przetwórstwa tworzyw sztucznych. Nasze produkty są stosowane w formach, narzędziach i urządzeniach, które wymagają ciepła technologicznego i dlatego muszą być izolowane.

Materiały Doceram

Ceramika zaawansowana, znana również jako ceramika przemysłowa lub inżynierska, to materiały niemetaliczne wytwarzane na bazie proszku ceramicznego metodą spiekania i zoptymalizowane pod kątem zastosowań technicznych.