Weryfikujemy przyszłość

Od swojego założenia w 2012 roku jesteśmy dostawcą i partnerem dla firm działających w branży inspekcji, testowania i automatyzacji w SMT, automotive, dla producentów i integratorów elektroniki oraz producentów wiązek kablowych. Jesteśmy w stanie przedstawić kompleksową ofertę urządzeń i usług dla nowoczesnych producentów. Rosnące zapotrzebowanie na inspekcję i testowanie oraz ogólny rozwój automatyzacji przemysłowej to czynniki powodujące, że ilość pracowników naszej firmy w ciągu ostatnich trzech lat wzrosła ponad dwukrotnie. Obecnie firma zatrudnia około 60 osób i wciąż rośniemy.

 

Oferowane technologie

Jesteśmy stabilnym i niezawodnym dostawcą technologii inspekcyjnych i testujących w Polce, w Czechach i na Słowacji. Oferujemy urządzenia i serwis czołowych, światowych producentów. Jesteśmy przedstawicielami producentów technologii testujących, które spełniają najwyższe wymagania i są w stanie sprostać wszystkim wyzwaniom stawianych przez współczesną produkcję. Ścisła współpraca z dostawcami sprawia, że jesteśmy w stanie szybko reagować na wymagania naszych Klientów. Nasz zespół specjalistów chętnie zapewni pomoc w doborze odpowiedniego rozwiązania, wsparcie techniczne podczas integracji i kalibracji urządzenia, jak również jakościowy serwis.

Własna produkcja

W 2016 roku zaczął się kolejny etap w historii naszej firmy, kiedy to powstał Dział Produkcyjny, wykonujący własne rozwiązania w branży automatyzacji przemysłowej. Projektujemy i wykonujemy linie do montażu i testowania, urządzenia dedykowane i stanowiska zrobotyzowane. Wykonujemy fikstury (adaptery igłowe), moduły i przyrządy testowe Skomplikowane urządzenia projektowane są przez konstruktorów posiadających wieloletnie doświadczenie w zakresie automatyzacji. Dzięki zespołowi specjalistów jesteśmy w stanie zapewnić we własnym zakresie kompletny proces projektowania i produkcji.

Mamy rozwiązanie dla poniższych branży:

Orientacja na Klienta

Bardzo cenimy sobie długotrwałych relacji z Klientem i staramy się nadawać ludzkie oblicze nawet takiej zaawansowanej technicznie branży, w której pracujemy. Naszym celem jest rozwiązanie Twoich problemów, przynosząc pewną wartość dodaną. Przyśpieszamy i podnosimy skuteczność produkcji, obniżamy czasy testowania, podwyższamy niezawodność kontroli i eliminujemy błędy.
.