Weryfikujemy przyszłość
PL
EN

O firmie

Kontakt

IMT Technologies & Solutions Sp. z o.o.

Firma IMT Technologies&Solutions istnieje na rynku od 2012 roku. Od początku swojej działałności zajmujemy się testowaniem i inspekcją urządzeń elektronicznych i zespołów elektrotechnicznych, oferując swoje produkty i rozwiązania dla producentów w branży montażu powierzchniowego SMT, producentów wiązek kablowych i producentów elektroniki.

 

W ramach swojej działalności zapewniamy dostawy i serwis urządzeń wiodących światowych producentów na terenie Czech, Słowacji i Polski. Jesteśmy przedstawicielami globalnych liderów w branży testowania i inspekcji płytek i obwodów drukowanych oraz wiązek kablowych, których technologie spełniają najwyższe wymagania i są w stanie odpowiadać na wyzwania współczesnej produkcji. Ścisła współpraca z dostawcami sprawia, że potrafimy szybko reagować na najnowsze trendy.

Nasz zespół specjalistów jest zawsze gotowy do pomocy w doborze odpowiedniego rozwiązania, udzielenia wsparcia technicznego zarówno w zakresie wdrażania i kalibracji urządzeń, jak i późniejszego serwisu. Bardzo cenimy sobie długotrwałe relacje z naszymi Klientami i staramy się nadać ludzkie oblicze nawet takiej wysoko zaawansowanej branży, którą są inspekcja płytek drukowanych i testowanie urządzeń elektronicznych.

Dla podmiotów szukających niestandardowych, indywidualnych rozwiązań oferujemy własne projektowanie i produkcję testerów, zautomatyzowanych stanowisk roboczych, urządzeń dedykowanych i linii montażowych.

Do pobrania

Nahoru