Weryfikujemy przyszłość
PL
EN

O firmie

Kontakt

IMT Technologies & Solutions Sp. z o.o.

Nasza firma od swojego założenia w 2012 roku specjalizuje się w branży inspekcji i testowania. Kluczowe obszary naszej działalności to przemysł elektrochemiczny, produkcja wiązek kablowych i firmy zajmujące się integracją elektroniki. Projektujemy i wykonujemy linie do montażu i testowania, urządzenia dedykowane i stanowiska zrobotyzowane. Jesteśmy w stanie przedstawić kompleksową ofertę urządzeń i usług dla nowoczesnych producentów elektroniki. Rosnące zapotrzebowanie na inspekcję i testowanie oraz ogólny rozwój automatyzacji przemysłowej to czynniki powodujące, że ilość pracowników naszej firmy w ciągu ostatnich trzech lat wzrosła ponad dwukrotnie. Obecnie firma zatrudnia około 60 osób i wciąż rośniemy.

 

Oferowane technologie

Spółka IMT z siedzibą w mieście Valašské Meziříčí w Czechach od chwili swojego założenia działa na rynku technologii inspekcyjnych i testujących w Czechach, na Słowacji i w Polsce. W 2020 roku powstała samodzielna, polska spółka IMT z siedzibą w Ząbkach koło WarszawyOferujemy urządzenia i serwis czołowych, światowych producentów. Jesteśmy przedstawicielami producentów technologii testujących, które spełniają najwyższe wymagania i są w stanie sprostać wszystkim wyzwaniom stawianych przez współczesną produkcję. Ścisła współpraca z dostawcami sprawia, że jesteśmy w stanie szybko reagować na wymagania naszych Klientów. Nasz zespół specjalistów chętnie zapewni pomoc w doborze odpowiedniego rozwiązania, wsparcie techniczne podczas integracji i kalibracji urządzenia, jak również jakościowy serwis.               

Własna produkcja

W 2016 roku zaczął się kolejny etap w historii naszej firmy, kiedy to powstał Dział Produkcyjny, wykonujący własne rozwiązania w branży automatyzacji przemysłowej. Nasza specjalizacja w dziedzinie testowania i inspekcji pozwala nam na wbudowanie w urządzenia dedykowane testerów elektrycznych i funkcjonalnych, urządzeń inspekcyjnych i innych, nietypowych elementów. Skomplikowane urządzenia projektowane są przez konstruktorów posiadających wieloletnie doświadczenie w zakresie automatyzacji. Dzięki zespołowi specjalistów jesteśmy w stanie samodzielnie zapewnić kompletny proces projektowania i produkcji.

Orientacja na Klienta

Bardzo cenimy sobie długotrwałe relacje z naszymi Klientami i staramy się nadać ludzkie oblicze nawet takiej wysoko zaawansowanej branży, którą są inspekcja płytek drukowanych i testowanie urządzeń elektronicznych. Dlatego naszym celem jest 100% satysfakcja Klienta. Chcemy, żeby nasze technologie maksymalnie przyczyniły się do zwiększenia wydajności procesu produkcji. Obniżamy czas testowania i eliminujemy błędy. Nasze technologie gotowe są do wdrożenia w ramach Industry 4.0.

Oprócz sprzedaży i produkcji urządzeń oferujemy również usługi obejmujące cały obszar testowania urządzeń elektronicznych.

Do pobrania

Nahoru