Weryfikujemy przyszłość

Produkty

Automatyzacja przemysłowa

Automatyzujemy i robotyzujemy procesy produkcyjne. Nasze maszyny powstają od podstaw w własnym zakładzie produkcyjnym – poczynając od projektowania konstrukcji, wykonania i montażu elementów i urządzeń, a kończąc na programowaniu.

Tester/handler in-line

Tester/handler in-line firmy IMT stanowi uniwersalne rozwiązanie zarówno dla produkcji seryjnej, jak i dla linii do produkcji różnego rodzaju wyrobów. Handler/tester pozwala na testowanie PCB na linii bez ingerencji obsługi.

Fikstury IMT na zlecenie

Adaptery i różnego rodzaju narzędzia testujące są nieodłącznymi elementami każdego elektronicznego testera funkcyjnego lub testera ICT. Jesteśmy w stanie wykonać fiksturę zgodnie z Twoimi potrzebami.

Przyrządy do testowania

Przyrządy do testowania przeznaczone są zarówno dla produkcji seryjnej, jak i prototypowej, do zastosowania w trybie automatycznym i ręcznym.

Moduły do testowania wiązek kablowych

Przyrządy testowe przeznaczone są dla produkcji – zarówno seryjnej, jak i prototypowej, dla pracy ręcznej, jak i w pełni zautomatyzowanej.

Testery ICT/FCT

Specjalna seria pinów testowych o bardzo małej rezystancji wewnętrznej znajduje zastosowanie w aplikacjach o wysokiej obciążalności prądowej.