Weryfikujemy przyszłość

Testowanie transmisji sygnału radiowego o wysokiej częstotliwości jest segmentem o rosnącym zapotrzebowaniu, szczególnie ze względu na coraz bardziej wymagające aplikacje w danej branży. Obecnie nasi Klienci mogą się pochwalić znacznym udoskonaleniem i lepszą stabilnością procesów testowania dzięki zastosowaniu sond firmy Feinmetall.

Do przenoszenia sygnału o wysokich częstotliwościach służy cały szereg specjalnych złącz i rozwiązań, które należy dokładnie testować. Do samego testowania przeznaczone są tzw. sondy wysokoczęstotliwościowe. Jedną z nich jest sonda HF66-0017, służąca do testowania złącz typu FAKRA.

Sonda HF66-0017 pomaga w procesie testowania również u naszego znaczącego Klienta, w firmie Continental w czeskim Brandysie nad Labem.

„Sonda HF66-0017 od firmy Feinmetall to świetna innowacja w zakresie testowania złącz typu Fakra. Dzięki sprężynującemu systemowi naprowadzania bardzo wyraźnie wzrosła niezawodność kontaktu i jednocześnie obniżyła się liczba przerw w sygnale w czasie testowania o osiemdziesiąt procent. Na dane rozwiązanie z całą pewnością liczymy również w ramach innych projektów.”

Przedstawiciel firmy Continental

A może dana sonda rozwiąże również Twój problem? Zwróć się do nas, zawsze służymy pomocą!