Weryfikujemy przyszłość

Urządzenia rentgenowskie YXLON z opcją analizy wchodzą w Nowy Rok z kilkoma nowościami, które wyraźnie rozszerzają zakres ich zastosowania. Maszyny Cougar i Cheetah mogą na życzenie Klienta zostać wyposażone w nowe manipulatory, dzięki którym możliwa jest inspekcja ciężkich przedmiotów o wadze do 20 kg.

Obydwa modele dodatkowo można wyposażyć w większy i bardziej czuły detektor, co sprawi, że pole widzenia (FOV) zwiększy się o 50%; wysoka czułość detektoru z kolei przyczyni się do obniżenia zużycia energii oraz do przedłużenia żywotności filamentu, targetu i samego generatora. Wysoka czułość detektora w połączeniu z opcją ustawienia odległości od badanego przedmiotu dodatkowo pozwala na istotne ograniczenie promieniowania RTG i jego ewentualnego, negatywnego wpływu podczas inspekcji bardzo czułych elementów.

Oprogramowanie do analizy danych CT

Kolejną nowością w naszej ofercie jest oprogramowanie do analizy danych CT firmy Volume Graphics. Program przeznaczony do wykonywania inspekcji i pomiarów pozwala na prostą, bardzo szybką i dokładną analizę danych uzyskanych z CT. Chodzi o bardzo profesjonalny system, ułatwiający pracę z danymi wyjściowymi urządzeń CT lub danymi w innych formatach 3D.

System znajduje zastosowanie w wielu branżach przemysłu, takich jak przemysł samochodowy, lotniczy, produkcja elektrotechniki i elektroniki.

Więcej informacji o przemysłowych aparatach rentgenowskich Yxlon i oprogramowaniu dla CT znajdziesz tutaj.

Aby uzyskać więcej informacji na temat przemysłowych aparatów RTG, zapraszamy do kontaktu.

Skontaktuj się z nami