Weryfikujemy przyszłość

Produkty

Omni 3

Najnowszy model od firmy Ash. Zaawansowane przetwarzanie obrazu i bardzo szybkie, automatyczne ogniskowanie to gwarancja komfortowej pracy. Mikroskop posiada do wyboru cały szereg aplikacji, które możesz sobie poukładać w zależności od Twoich potrzeb.

Inspex 3

Następca popularnego modelu przeznaczony jest dla bieżącej kontroli w laboratoriach i w procesie produkcji. System posiada funkcję pomoarową, bez konieczności podłączania do PC. Jest on popularny w branży elektroniki, farmacji lub w przemyśle maszynowym.

Inspex II

Podstawowy model mikroskopu cyfrowego, zaprojektowany specjalnie do kontroli jakości bezpośrednio w procesie produkcyjnym. Mikroskop może służyć również jako stanowisko naprawcze lub produkcyjne dzięki szybkiemu, automatycznemu ogniskowaniu i wysokiej jakości obrazu.

Quantum

Quantum jest urządzeniem pomiarowym firmy ASH. Quantum do swojego działania nie wymaga podłączenia do komputera, chodzi o system łatwy w obsłudze i skuteczne narzędzie do pomiarów w 2D.

Akcesoria

Oferta produktów firmy Ash zawiera cały szereg akcesoriów. Dobór właściwych akcesoriów przyczyni się do uzyskania ostrzejszego obrazu, łatwiejszej manipulacji, do lepszych parametrów powiększenia itp.

Inspex Full HD

Podstawowy model mikroskopu o rozdzielczości Full HD firmy ASH, który stanowi idealne rozwiązanie dla stanowiska naprawczego dzięki wielkiemu obszarowi roboczemu, szybkiemu ogniskowaniu i wysokiej częstotliwości odświeżania ekranu.