Weryfikujemy przyszłość
PL
EN

Spojrzenie wstecz na targi Productronica 2019

Kontakt

IMT Technologies & Solutions Sp. z o.o.

19.11.2019

Trendy technologiczne, przyszły rozwój, nowe możliwości elektroniki.To wszystko prezentowały firmy wystawiające się na targach o światowej randze, które odbyły się w Monachium. W tegorocznej Productronice brały udział zarówno firmy z branży SMT, jak również producenci półprzewodników i przewodów. Obejrzeć można było również technologie, które wkrótce staną się przedmiotem przyszłego rozwoju i nowo tworzonych rynków.

Spojrzenie wstecz na targi Productronica 2019
  • Targi Productronica odwiedziło ponad 44 tys. osób
  • Na targach wystawiało się ponad 1 500 firm
  • Technologie z 44 państw na świecie
  • Razem z nami wystawiało swoje produkty 6 innych firm z Czech
  • Na naszym stoisku w ciągu imprezy zmieniło się 18 naszych pracowników

Odsłoniliśmy nasz FCT/ICT Inline Tester, który ułatwia proces testowania płytek PCB. Tester pozwala na testowania w linii bez ingerencji obsługi. Więcej informacji na temat produktu znajdziesz w zakładce Automatyzacja przemysłowa.

Targi były dla nas również świetną okazją do spotkania się z naszymi Partnerami i Klientami. Na Productronice nie brakowało żadnego z naszych dostawców. Prawdopodobnie najciekawsze spotkanie miało miejsce na naszym stoisku, gdzie podpisaliśmy umowę z austriacką firmą Novaflash, która produkuje współczesne programatory ISP. Zostaliśmy przedstawicielem firmy Novaflash na rynku polskim, czeskim i słowackim. Więcej informacji o tym ważnym wydarzeniu napisaliśmy na blogu.

Raport z targów Productronica znajdziesz tutaj.

Dziękujemy naszym Partnerom i wszystkim, których mieliśmy okazję spotkać na tegorocznych targach!

Galeria

Spojrzenie wstecz na targi Productronica 2019Spojrzenie wstecz na targi Productronica 2019Spojrzenie wstecz na targi Productronica 2019Spojrzenie wstecz na targi Productronica 2019Spojrzenie wstecz na targi Productronica 2019Spojrzenie wstecz na targi Productronica 2019Spojrzenie wstecz na targi Productronica 2019Spojrzenie wstecz na targi Productronica 2019Spojrzenie wstecz na targi Productronica 2019Spojrzenie wstecz na targi Productronica 2019
Nahoru