Weryfikujemy przyszłość
PL
EN

2019

Kontakt

IMT Technologies & Solutions Sp. z o.o.

Spojrzenie wstecz na targi Productronica 2019
19.11.2019 Spojrzenie wstecz na targi Productronica 2019

Trendy technologiczne, przyszły rozwój, nowe możliwości elektroniki.To wszystko prezentowały firmy wystawiające się na targach o światowej randze, które odbyły się w Monachium. W tegorocznej Productronice brały udział zarówno firmy z branży SMT, jak również producenci półprzewodników i przewodów. Obejrzeć można było również technologie, które wkrótce staną się przedmiotem przyszłego rozwoju i nowo tworzonych rynków.

Więcej
IMT rozszerza swoją ofertę o innowacyjne programatory ISP austriackiej firmy Nova Flash.
15.11.2019 IMT rozszerza swoją ofertę o innowacyjne programatory ISP austriackiej firmy Nova Flash.

Na tegorocznej Productronice podpisaliśmy z Panem Claudio Perezem, CEO firmy Nova Flash, umowę na wyłączność w zakresie sprzedaży programatorów ISP na terenie Polski, Czech i Słowacji.

Więcej
TEC Kraków
21.10.2019 TEC Kraków

Nasza firma dąży do nieustannego rozwoju, dlatego szukamy nowych Klientów i prezentujemy swoje technologie. W zeszłym tygodniu braliśmy udział w targach The Evertiq Conference 2019 w Krakowie, które są intensywną, jednodniową imprezą w branży elektronicznej.

Więcej
Innowacja testerów Unites z autoryzowanym oprogramowaniem
7.6.2019 Innowacja testerów Unites z autoryzowanym oprogramowaniem

Nasz dostawca testerów do ICT i FCT, firma Unites, teraz stosuje w swoich urządzeniach testujących również oprogramowanie TestStand i LabView firmy National Instruments.

Więcej
TEC Warszawa 2019
16.4.2019 TEC Warszawa 2019

Firma IMT na Evertiq Expo w Warszawie!

Więcej
Nahoru